Herbatka RÓŻENIEC GÓRSKI KŁĄCZE - BIO-CHEMIK24 | Suplementy | Witaminy | Zioła| Oleje | Minerały

WYSZUKAJ PRODUKT

ZIOŁA JEDNOSKŁADNIKOWE Dary Natury

Dostawcy

PrestaShop
ZIOŁA JEDNOSKŁADNIKOWE Dary Natury

Herbatka RÓŻENIEC GÓRSKI KŁĄCZE EKO Dary Natury

Pamięć Koncentracja 
cena brutto:18,00 zł

RÓŻENIEC GÓRSKI KŁĄCZE EKO 50G

Różeniec górski zwany złotym korzeniem dawniej noszony był przez myśliwych i podróżników podczas długich podróży aby w razie potrzeby dodawać sobie sił i energii.

Obecnie jest to także jeden z bardziej znanych środków adaptogennych podnoszących odporność oraz poprawiających pamięć i koncentrację.

Składniki:

  • kłącze różeńca górskiego
  • 100% produkt rolnictwa ekologicznego

Opakowanie

  • 50g


O FIRMIE

  Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Położona jest w południowej części województwa podlaskiego, w powiecie siemiatyckim, w małej, ukrytej wśród lasów wiosce Koryciny. Rejon wokół firmy charakteryzuje się wyjątkową lesistością oraz zróżnicowaniem terenu. Warunki te sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski. W tej okolicy od wielu pokoleń istnieje również tradycja zbierania roślin zielarskich ze stanu naturalnego.

     Tereny leśne położone wokół naszego zakładu należą do Nadleśnictwa Rudka. Dziewięć leśnictw z tego nadleśnictwa, na terenie których pozyskujemy surowce zielarskie, zostało objętych certyfikatem ekologicznym, co w sumie stanowi kilkanaście tysięcy hektarów. Dzięki temu nasza działalność, polegająca m.in. na pozyskaniu roślin z natury, nie ma ujemnego wpływu na otaczające nas środowisko. O czystości powietrza, gleby oraz pozyskiwanych przez nas surowców świadczy bogactwo flory i fauny, jaka występuje obok nas, a także sędziwe kilkusetletnie drzewa.

     Właśnie z surowców zebranych w tej wyjątkowej okolicy produkujemy nasze wyroby. Obok surowców zebranych ze stanu naturalnego wykorzystujemy również plony pozyskane z upraw w gospodarstwach ekologicznych. Płody zebrane w gospodarstwach ekologicznych oraz te zebrane ze stanu naturalnego tworzą nasze produkty.

     Podczas zbioru ziół ze stanu naturalnego szczególną uwagę przykładamy do zagadnień ochrony środowiska. Osoby zajmujące się zbiorem są systematycznie szkolone, a ilość pozyskiwanych surowców jest ściśle uzgadniana z władzami Nadleśnictwa. Zbiór roślin zagrożonych ustalany jest z Wojewódzkim Konserwatorem Przyrody.

     Zbiorem ziół na nasze potrzeby zajmuje się około 300 osób. Zioła staramy się zbierać w najbardziej optymalnych dla poszczególnych gatunków okresach. Badania chemiczne pozyskiwanych w naszym regionie surowców potwierdzają fakt, że jest to bardzo czysty zakątek naszego kraju i nie stwierdza się tu występowania żadnych zanieczyszczeń środowiska.

     Coraz większa ilość roślin wykorzystywana w zielarstwie wprowadzana jest do uprawy, dotyczy to szczególnie tych gatunków, które są zagrożone.

Herbatka RÓŻENIEC GÓRSKI KŁĄCZE EKO Dary Natury
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 5 ocen

No customer reviews for the moment.

Write a review
Herbatka RÓŻENIEC GÓRSKI KŁĄCZE EKO Dary Natury

Herbatka RÓŻENIEC GÓRSKI KŁĄCZE EKO Dary Natury

Pamięć Koncentracja 

POLECAMY >>
8 innych produktów w tej samej kategorii:
8 innych produktów w tej samej kategorii: