VISANTO WITAMINA K2 MK7 100mcg 60 kaps - BIO-CHEMIK24 | Suplementy | Witaminy | Zioła| Oleje | Minerały

WYSZUKAJ PRODUKT

VISANTO (Jerzy Zięba)

Dostawcy

PrestaShop
VISANTO (Jerzy Zięba)

Visanto K2 MK7 100 mcg 60 kaps

Witamina K2 MK7 MenaQ7 Crystals
cena brutto:59,00 zł

W sklepie internetowym Bio-chemik24.pl można kupić naturalne suplementy diety, m in. Visanto z witaminami K2MK7 o dużej aktywności biologicznej. W skład tego produktu wchodzą substancje pochodzące z natury, dlatego w odróżnieniu od preparatów syntetycznych, ma bardzo wysoką skuteczność. Suplement ten jest polecany przez Jerzego Ziębę, propagatora medycyny niekonwencjonalnej. Oferowane kapsułki to najlepszy na rynku dietetyczny preparat dla osób, które są narażone na niedobory witaminy K2.

Znaczenie witamin D3 i K2MK7 w organizmie

Ze względu na nieprawidłowe odżywianie czy brak dostępu do światła słonecznego wiele osób musi uzupełniać poziom substancji odżywczych, dlatego dla naszych klientów wybraliśmy skuteczne preparaty w atrakcyjnej cenie zawierające najważniejsze dla organizmu witaminy. Visanto K2MK7 zawiera:

  • olej lniany będący źródłem kwasu alfa-linolenowego ALA,
  • żelatynę wołową,
  • menachinon-7 stanowiący źródło przyswajalnej witaminy K2,
  • glicerol,
  • cholekalcyferol, z którego pochodzi witamina D3,
  • barwnik – czarny tlenek żelaza (E172),
  • barwnik – czerwony tlenek żelaza (E172).

Główne składniki produktu

witamina ilość RWS (dzienna referencyjna wartość spożycia dla osoby dorosłej)
K2 menachinon-7 100 µg 133%
D3 5 µg 00%

Menachinon 7 (MK7) stanowi dobrze przyswajalną formę witaminy K2. Badania potwierdzają jego wysoką aktywność. Substancja ta ma duży wpływ na procesy krzepnięcia krwi, wiązania wapnia w organizmie oraz rozwój i stan układu kostnego. W przypadku jej niedoboru może wystąpić mineralizacja kości prowadząca m.in. do częstych złamań i urazów. Poza tym jej korzystne działanie polega na zmniejszaniu ryzyka odkładania się wapnia w naczyniach krwionośnych.

Drugi składnik suplementu – witamina D3 – jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania wszystkich komórek, a skutkiem jego niedoboru jest np.:

  • osteoporoza,
  • krzywica,
  • osteomalacja.

Zbyt niskie stężenie tej substancji może również wpływać na rozwój chorób nowotworowych, układu krążenia, autoimmunologicznych czy depresji.

Dieta a suplementacja witamin D3 i K2

Właściwa dieta nie jest w stanie pokryć dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka na D3, ponieważ z pokarmem dostarcza się 10-20% tej substancji. Występuje ona m.in. w jajkach i nabiale, tłustych rybach i tranie. Witamina ta jest również wytwarzana naturalnie pod wpływem ekspozycji skóry na promieniowanie słoneczne. Ze względu na tryb pracy współczesnego człowieka, który przez większość dnia przebywa najczęściej w pomieszczeniach, niezbędna stała się suplementacja.

Oferowany produkt Visanto zawiera zarówno wit. D3, jak i K2MK7 i jest dostępny w dobrej cenie. Łączy on ich niezwykłe właściwości pozwalające na zachowanie dobrego stanu zdrowia. Został on stworzony z myślą o klientach, którzy nie mają czasu na przeliczanie zawartości witamin w spożywanych pokarmach, a chcą mieć pewność, że ich organizm nie będzie narażony na schorzenia wynikające z niedoboru. Zaleca się stosowanie go jako uzupełnienia prawidłowej diety. Nie może on zastępować zdrowego trybu życia oraz pokarmów bogatych w substancje odżywcze.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

MenaQ7 Crystals to 100% forma trans witaminy K2 MK7  zapewniająca wysokie wchłanianie i dostępność biologiczną.
Więcej niż 96% masy stanowi czysty K2  MK-7, zapewniając wysoką skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.
Nie zawiera  izomeru cis K2 MK-7.
Produkt wolny od alergenów sojowych i zanieczyszczeń agrochemicznych (nie GMO).
30-miesięczny okres przechowywania
Spełnia wymogi rejestracyjne na  tak  ważnych rynkach jak: USA, UE, Australia, i Azja dla czystego i bezpiecznego produktu witaminowego K2 MK7.

PRZECIWWSKAZANIA

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Dystrybutor: LIFEPACKT VIT s.r.o. (Hasičská 551/52, Hrabůvka, 700 30 Ostrava Republika Czeska)
Visanto K2 MK7 100 mcg 60 kaps
Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 6 ocen

No customer reviews for the moment.

Write a review
Visanto K2 MK7 100 mcg 60 kaps

Visanto K2 MK7 100 mcg 60 kaps

Witamina K2 MK7 MenaQ7 Crystals

POLECAMY >>
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
30 innych produktów w tej samej kategorii:
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
30 innych produktów w tej samej kategorii: