SUROWE ZDROWIE - Bio-chemik24 ? WITAMINY ? ZIOŁA ? OLEJE ? MINERAŁY ? SUPLEMENTY

WYSZUKAJ PRODUKT

Dystrybucja Visanto

ODCHUDZANIE

SUROWE ZDROWIE

AGNIESZKA JUNCEWICZ, MARIUSZ BUDROWSKI
cena brutto:65,00 zł

Niestety jak większość nieświadomych ludzi, poprzez tradycyjny styl życia zaczęliśmy się wpędzać w coraz to gorsze choroby. Otyłość to był tylko objaw zewnętrzny bardzo kiepskiego stanu zdrowia. Patrząc na nasze zdjęcia z tamtych lat przypominamy sobie jak to było, gdzie cholerna nadwaga w połączeniu z ciągłymi stanami zapalnymi gardła, skóry, stawów czy mięśni, aż do powstawania zmian nowotworowych spędzały nam sen z powiek.

Nigdy w zasadzie nie zdradziliśmy się z tym przed naszymi najbliższymi, ale Agnieszka – powiększający się guz na prawej piersi, jak również torbiel na jajniku. Mariusz bóle jądra.
Zaczęły się badania i oczekiwania na wyniki. Dzień za dniem i coraz bardziej zdawaliśmy sobie sprawę, że nie jest dobrze. Już z perspektywy czasu wiemy, że te niedomagania były wyrazem tego, co robiliśmy dla swego ciała, a jednocześnie sygnałem ostrzegawczym do zmiany sposobu życia. Prowadziliśmy wtedy dużą firmę budowlaną w Londynie, a stres z tym związany powoli nas wykańczał. Mariusz, dodatkowo zajadając smutki i topiąc je w alkoholu, obciążał swoje ciało w niemiłosierny sposób. Badanie USG wykazało zmiany w jądrze, natomiast lekarz, który robił badanie zaproponował powtórzenie go za 3 miesiące. Udaliśmy się wówczas na badanie biorezonansem, które ku naszemu przerażeniu potwierdziło zmiany nowotworowe!

No customer reviews for the moment.

POLECAMY >>