DOMOWY SOK JABŁKOWY Z POMARAŃCZĄ 860 ml

WYSZUKAJ PRODUKT

NAPOJE

Dystrybucja Visanto

Ostatnio przeglądane

Dostawcy

PrestaShop
NAPOJE

DOMOWY SOK JABŁKOWY Z POMARAŃCZĄ 860 ml

PŁONKA
cena brutto:7,95 zł

SOK Z WIELOLETNIĄ TRADYCJĄ

 Skład: wyciśnięty sok z jabłek I POMARAŃCZY 100%

Pasteryzowany, niekonserwowany, nierozcieńczany, nieklarowany, niesłodzony

Wartości odżywcze w 100 ml

    * wartość energetyczna (kj) - 204
    * wartość energetyczna (kcal) - 48
    * tłuszcz (g) - < 0,5
    * kwasy tłuszczowe nasycone (g) - 0,01
    * węglowodany (g) - 12
    * cukry (g) - 12
    * białko (g) - < 0,5
    * sól (g) - <0,01

Miąższ na dnie butelki jest zjawiskiem naturalnym

Termin przydatności do spożycia: 12 miesięcy
Butelka szklana poj. 880 ml

Domowy Sok Jabłkowy Z POMARAŃCZĄ , produkowany tradycyjną metodą jest sokiem powstającym ze świeżych owoców i tylko w okresie zbiorów, a nie z koncentratu. Nasz sok nie zawiera żadnych konserwantów, nie ma dodatku wody i cukru.

Domowy Sok wyciśnięty z dojrzałych owoców, przez wiklinowe przekładki, zachowuje aromat i wszystkie składniki występujące w jabłku. Naturalnie mętny, ponieważ butelkowany i pasteryzowany bezpośrednio po wytłoczeniu.

Produkcja odbywa się na niedużą skalę w rodzinnej firmie, co stanowi najlepszą gwarancję jakości.Domowe Soki i Nektary produkujemy ZAWSZE ze świeżych owoców WYŁĄCZNIE  w okresie zbiorów.


To gwarantuje nam, że nasze soki mają zawsze smak i zapach, którego nigdy nie dałoby się uzyskać z owoców z przechowalni lub mrożonych.

Staramy się, by jabłka oraz inne owoce do produkcji naszych soków pochodziły ze sprawdzonych plantacji lub  przydomowych ogrodów położonych z dala od ruchliwych tras. Najbardziej cenimy stare odmiany jabłoni m.in. Szara Reneta,  Złota Reneta, Kronselska, Antonówka, Kosztela, Cesarz Wilhelm, Boiken, Piękna z Rept, Jonatan oraz Zimnoje Lemonnoje, gdyż są one uodpornione na wszelkie choroby, nie wymagają stosowania oprysków i wydają naturalne owoce.

Od 20 lat współpracujemy z tymi samymi sadownikami i gospodarzami m.in. w Tłokinii Kościelnej koło Kalisza, w Czempiniu oraz na Kujawach.

Nigdy nie nabywamy surowców z masowego skupu owoców i tej zasady się trzymamy bez wyjątków, gdyż zależy nam bardzo na znajomości źródła pochodzenia owoców, z których mamy tłoczyć nasz sok . Surowiec to dla nas kluczowy element w całej produkcji, naszym zdaniem najlepszy sok może być tylko z najlepszych owoców!

Bardzo ważnym czynnikiem ? przy produkcji Domowych Soków i Nektarów - jest również czas dostarczenia owoców. Większość sadów jest w pobliżu naszej tłoczni i dostawa odbywa się niemal natychmiast. Transporty z sadów bardziej oddalonych są każdorazowo z nami uzgadniane, tak by owoce prosto z sadu trafiały do przerobu.

Dzięki unikalnej technologii stosowania prasy warstwowej oraz przekładek z wikliny i naturalnych włókien nasze Domowe Soki i Nektary ? zachowują wszystkie składniki świeżych owoców. Pasteryzowane w odpowiedniej temperaturze utrzymują cenne witaminy.

Efektem naszych starań jest naturalny sok o wyjątkowym smaku i zapachu - słowem sok najwyższej jakości.

Staramy się nie poprawiać natury i pamiętać o tradycji wytwarzania soku w sposób domowy!  Stąd też nazwa naszego soku ? Domowy Sok


Tłocznia Soków jest pod stałym nadzorem Sanepidu oraz IJHRS-u.

W 2008r. wprowadziliśmy zasady GMP i GHP

GMP - dobra praktyka produkcyjna.

GHP - dobra praktyka higieniczna.

W 2009r. wdrożyliśmy system HACCP

HACCP - system zarządzania jakością produktów spożywczych.

W 2010r. otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający produkcję metodami ekologicznymi PL-EKO-02.

No customer reviews for the moment.

POLECAMY >>

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

METODY PŁATNOŚCI:

SPOSÓB DOSTAWY:

Copyright 2016 Bio-Chemik