WYCISKARKA SOKÓW ANGEL 8500S STAL CHIRURGICZNA

WYSZUKAJ PRODUKT

Małe AGD | Wyciskarki|

Dystrybucja Visanto

Ostatnio przeglądane

Dostawcy

PrestaShop
Małe AGD | Wyciskarki|

WYCISKARKA SOKÓW ANGEL 8500S STAL CHIRURGICZNA

Najnowszy model najlepszej na świecie wyciskarki soku...
cena brutto:5 780,00 zł

WYCISKARKA SOKÓW ANGEL 8500S STAL CHIRURGICZNA

Najnowszy model najlepszej na świecie wyciskarki soku firmy Angel Juicers. Została wykonana w całości ze stali chirurgicznej, która jest super trwała i najbezpieczniejsza do kontaktu z żywnością. Wyciskarka soku Angel 8500s dzięki zastosowaniu najnowszej technologii stali chirurgicznej mniej się ściera i jest zdecydowanie mocniejsza i bardziej niezawodna od poprzednich modeli.

Angel 8500s to zdecydowanie król wśród wyciskarek soku.

Firma Angel Juicer jest niekwestionowanym liderem wśród najlepszych czyli dwuślimakowych wyciskarek soku. Od 26 lat nieustannie ulepsza swoje produkty i zaskakuje nowymi technologiami, które doskonale się sprawdzają we wszystkich produktach.

Wyciskarka do soków Angel 8500s to najbardziej zaawansowana konstrukcja w całości została wykonana ze stali chirurgicznej co zapewnia niezwykłą trwałość na długie lata.

W wyciskarkach soku Angel umieszczone są najdłuższe świrdy-ślimaki wyciskające w całości wykonane ze stali nierdzewnej, które są doskonale ze sobą spasowane i wyciskają trzyetapowo klarowny sok bez żadnych Drobinek miąższu z niesamowitą wydajnością, nawet 60 % więcej soku od wyciskarek jedno ślimakowych i do 30 % więcej soku od innych wyciskarek dwu ślimakowych. Ale równie ważne jest że sok który jest wyciskany z wyciskarek Angel Juicer jest niesamowicie klarowny i dzięki temu najlepiej ze wszystkich wyciskarek sprawdza się przy stosowaniu Soko terapii m.in. bardzo popularnej i skutecznej Terapii Gersona.

Wyciska sok ze wszystkiego !!!

Wyciskarka soku Angel 8500s bez trudu poradzi sobie ze wszystkim na co tylko będziemy mieli ochotę i da się z tego wycisnąć sok. Owoce, Warzywa, Trawy, Liście, Kiełki, Zioła z tym wszystkim radzi sobie bez najmniejszego problemu i zmieli wszystko na przepyszny i pełnowartościowy sok, który da nam dużo energii oraz witalności.

Robi wiele rzeczy dzięki dodatkowym (opcjonalnym przystawką)

Wyciskarka soku Angel 8500s ma oprócz wyciskania soków również inne bardzo przydatne zastosowania. Dzięki dodatkowym przystawkom które są dostępne opcjonalnie : sitko soft fiber z dużymi otworami nadaje się do robienia musów, sorbetów lodowych, papek dla dzieci, przecierów, drugie sitko pełne służy do homogenizacji, robienia mleka sojowego, masła orzechowego, tofu.

Innowacyjny silnik wolnoobrotowy w Angel 8500s

Dzięki zastosowaniu bardzo zaawansowanego technologicznie silnika o mocy 150 W i odpowiednim przełożeniom na obroty silnika które w Angelu 8500s obracają ślimaki z prędkością 86 obr/min, silnik ma stosunkowo bardzo dużą moc aż 3 KM do i nie ma możliwości że wyciskarka zatrzyma się podczas wyciskania twardych warzyw co zdarza się bardzo często w innych wyciskarkach. Ale i Angel zabezpieczył silnik na wypadek gdyby ktoś nieumyślnie włożył do wyciskarki np. nóż czy inny przedmiot który mógłby uszkodzić urządzenie zainstalowano w modelu Angel 8500s specjalny wyłącznik bezpieczeństwa który w razie przeciążenia od razu wyłącza maszyna i daje możliwość wyjęcia przedmiotu bez żadnych niechcianych uszkodzeń.

Trzyetapowe wyciskanie i Antybakteryjne świdry BPA FREE

Wyciskanie w Angel 8500s odbywa się trzyetapowo najpierw produkt jest wstępnie miażdżony, później bardziej zgniatany po czym zaczyna wylatywać sok a następnie na sam koniec świdry dokładnie wyciskają sok z pulpy która wychodzi niesamowicie sucha jak wiórki. Dlatego zastosowano 4 krotnie mniejszy pojemnik na odpady niż na sok bo jest ich tak mało.

Angel 8500s to łatwość utrzymania wyciskarki w czystości i higienie

Wyciskarka do soków Angel 8500s ze względu na to że została w całości wykonana ze stali nierdzewnej jest bardzo łatwa w czyszczeniu ponieważ ze stali nierdzewnej ze specjalną powłoką jaką są powleczone wałki i sitko resztki spływają bardzo dobrze pod bieżącą wodą bez konieczności długiego mycia. Producent wyposażył zestaw w razie trudności z myciem w specjalny nożyk który jest dopasowany do sitka i idealnie zeskrobuje pozostałości z sitka, oraz specjalną szczotkę która idealnie wypełnia wnętrze sitka i czyści je doskonale.

Najważniejsze zalety modelu Angel Juicer 8500s

- Najbardziej wydajna wyciskarka na świecie

- Super mocna stal chirurgiczna

- Super bezpieczna do kontaktu z żywnością dzięki stali chirurgicznej

- Dużo mniej się eksploatuje i wyciera niż poprzednie modele

- W całości wykonana z bezpiecznej stali nierdzewnej

- Wolnoobrotowe wyciskanie soku 86 obr/min

- Długie ślimaki trzyetapowe ze stali nierdzewnej

- Najlepsza wyciskarka do Soko terapii m.in. Terapii Gersona

- Niska zawartość błonnika w soku

- Akcesoria do łatwiejszego czyszczenia w zestawie

- Dodatkowe możliwości dzięki przystawkom do homogenizacji i musów

- Cicha praca nie zakłócająca ciszy

- Niezawodność i bezawaryjność

- 100 % BPA FREE

No customer reviews for the moment.

POLECAMY >>

1 inny produkt w tej samej kategorii:

1 inny produkt w tej samej kategorii:

METODY PŁATNOŚCI:

SPOSÓB DOSTAWY:

Copyright 2016 Bio-Chemik