Almanach 4 - Siła Naturalnych Terapii - BIO-CHEMIK24 | Suplementy | Witaminy | Zioła| Oleje | Minerały

WYSZUKAJ PRODUKT

KSIĄŻKI

Dostawcy

PrestaShop
KSIĄŻKI
Nowy Almanach TOM 4 ZDROWIE BEZ LEKÓW Naturalne terapie

Almanach TOM 4 ZDROWIE BEZ LEKÓW Naturalne terapie

ZDROWIE BEZ LEKÓW
cena brutto:99,00 zł

Almanach 4 - Siła Naturalnych Terapii

ISBN: 978-83-958607-3-7

Wydanie: 4

Wydawnictwo: MediaCom Press

Ilość stron: 532

Oprawa: twarda

Format: A4

Almanach 4 – naturalne terapie

Każdego roku w naszej Redakcji przychodzi czas wytężonej pracy dopieszczania kolejnego tomu Almanachu miesięcznika „Zdrowie bez Leków”. Każdego roku o tej porze również wielu Czytelników wyczekuje nowego wydania, by dołączyć je do swojej kolekcji. Także i w roku 2021 nie zawiedliśmy Państwa oczekiwań – przygotowaliśmy czwarty tom tego jedynego w swoim rodzaju kompendium wiedzy z zakresu medycyny klasycznej i naturalnej. W dzisiejszych czasach z pewnością warto inwestować w wiedzę przelaną na karty książek o zdrowiu.

Czym wyróżnia się czwarta część Almanachu?

Zgodnie z tradycją kompendium zawiera zbiór najlepszych i najciekawszych artykułów, jakie ukazały się w numerach od 39 do 49 „ZbL”. Znajdziecie tu Państwo wiele pożytecznej wiedzy z zakresu naturalnych terapii, co jest tematem przewodnim tegorocznej publikacji. To, co wyróżnia kompendium na tle swoich poprzedników, to wyższa niż dotychczas liczba stron. W pewnym momencie stanęliśmy przed dylematem, z których artykułów zrezygnować, ponieważ publikacja przekroczyła limit stron. Na szczęście udało się ocalić wszystkie artykuły i nie było potrzeby z żadnych rezygnować. I tak oto tegoroczny Almanach zyskał gabaryty opasłego tomiska, osiągając ponad 532 stron! Poprzedni, trzeci tom, liczy 428 stron, drugi – 352, a pierwszy – 350. Dlatego też z pewnością każdy z Państwa znajdzie dla siebie treści, jakich potrzebuje.

W najnowszym wydaniu został udoskonalony i bardziej doprecyzowany spis treści, który jest tym bardziej przejrzysty, że przy każdym z artykułów widnieje nazwisko autora – tego elementu brakowało w poprzednich wydaniach.

W najnowszym Almanachu nie zabrakło również całkowicie nowych niepublikowanych tekstów autorstwa specjalistów z wielu dziedzin medycyny naturalnej i konwencjonalnej. Do grona autorytetów dołączył prof. Michał Tombak – autor wielu książek, piszący w pięknym stylu na ważne tematy zdrowotne, oraz dr n. med. prof. Krzysztof Krupka. Podobnie jak w poprzednim Almanachu głos zabrali specjaliści wielu dziedzin: dyplomowani naturopaci, zielarze-fitoterapeuci, dietetycy, diagności laboratoryjni, eksperci promocji zdrowia, botanicy, ekolodzy, terapeuci medycyny chińskiej i ajurwedy. Oni wszyscy podzielili się swoją wiedzą.

Zapraszamy do zapoznania się z przepięknie wydanym Almanachem, ponieważ wiedza w nim zawarta jest na wagę złota.

Almanach TOM 4 ZDROWIE BEZ LEKÓW Naturalne terapie
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 2 ocen

No customer reviews for the moment.

Write a review
Almanach TOM 4 ZDROWIE BEZ LEKÓW Naturalne terapie

Almanach TOM 4 ZDROWIE BEZ LEKÓW Naturalne terapie

ZDROWIE BEZ LEKÓW

POLECAMY >>
27 innych produktów w tej samej kategorii:
27 innych produktów w tej samej kategorii: