WYSZUKAJ PRODUKT

KSIĄŻKI I CZASOPISMA
Wyprzedaż! Zestaw książek "Ukryte Terapie" cz. 1 i 2 oraz "Cholesterol naukowe kłamstwo"

"UKRYTE TERAPIE" CZ. 1 I 2 ORAZ "CHOLESTEROL NAUKOWE KŁAMSTWO"

ZESTAW KSIĄŻEK
cena brutto:141,00 zł

UKRYTE TERAPIE CZĘŚĆ 1 I 2

Jerzy Zięba

Niniejszym mam nieukrywaną przyjemność zaprezentować drugą część ?Ukrytych Terapii?.

W pierwszej części obiecałam opisać kilka istotnych spraw dotyczących nieznanych aspektów dotyczących zdrowia co właśnie czynię.

Ze względu na ciągle szerzącą się dezinformacje odnośnie tłuszczów zwierzęcych i choroby wieńcowej serca, w drugiej części UKRYTYCH TERAPII wyjaśniam to znacznie dokładniej, wyjawiając kłamstwa jakie temu zagadnieniu towarzyszą od dziesiątek lat.

Okłamywanie społeczeństwa jak również lekarzy(!) w sprawie cholesterolu wydaje się nie mieć granic. Temat ten został potraktowany również znacznie szerzej szczególnie, że przemysł farmaceutyczny w sposób perfekcyjny oszukał lekarzy w sprawach cholesterolu.

Lekarze zupełnie nieświadomie dopuszczają się absolutnie skandalicznych praktyk dotyczących jego obniżania.
Książka opisuje w jaki sposób oszukano lekarzy jak i pacjentów.

Największym problemem jaki przebijał się bezustannie w komentarzach czy rozmowach bezpośrednich były oczywiście choroby nowotworowe.

W tych wszystkich opisach wstrząsające było jedno: przerażający brak skuteczności medycyny akademickiej w leczeniu tej choroby.
Lekarze i pacjenci znajdą w książce szczegółowe opisy metod czy substancji, dzięki którym człowieka chorego na nowotwór można leczyć znacznie bardziej efektywnie, bezpieczniej i taniej.
Opisywane substancje czy też metody leczenia choroby nowotworowej, są skrzętnie ukrywane przed pacjentami jak i środowiskiem medycznym.

W rozdziale o szczepionkach ujawnione są fakty, o których opinii publicznej się nie zawiadamia.

Fakty te, bezsprzecznie wskazują na to, że lekarze jak i rodzice dzieci zostali perfidnie oszukani.Książka również opisuje skandaliczne, a jednocześnie nie ujawniane społeczeństwu fakty dotyczące systemu zdrowia, które znajdują się na granicy przestępstwa kryminalnego.
Książka pokazuje także sposób rozwiązania wielu problemów dotyczących leczenia pacjentów przewlekle chorych.

Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom.

Książka Ukryte Terapie powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które nawet w środowisku medycznym są zupełnie nieznane.

Autor publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA.


Książka ta została napisana po to, by przekazać czytelnikowi i jego lekarzowi wiele faktów dotyczących cholesterolu i choroby wieńcowej. Są to fakty, których być może nawet Twój lekarz nie zna, ponieważ wielu naukowców, organizacji rządowych odpowiedzialnych za opiekę zdrowotną i reprezentantów firm farmaceutycznych nie dopuściło do ich szerszej publikacji.


CHOLESTEROL NAUKOWE KŁAMSTWO

Uffe Ravnskov


Książka ta zawiera naprawdę szokujące informacje, ukrywane przed środowiskiem medycznym. Lekarz, który nie zna wszystkich faktów dotyczących cholesterolu błądzi i co najgorsze, zupełnie niechcący: wyrządza krzywdę pacjentowi.

Poznanie UKRYTYCH przed lekarzami faktów jest konieczne do podejmowania właściwego postępowania terapeutycznego. Dr. Uffe Ravnskov te fakty opisał uzasadniając je w sposób niezwykle solidny.

Przeciętny człowiek, niemający wykształcenia medycznego, natomiast doszczętnie zdoktrynowany czy wręcz ogłupiony tym, co słyszy na temat cholesterolu nie wie na przykład, że :  

    *     Cholesterol nie jest śmiercionośną trucizną, ale substancją niezbędną dla wszystkich komórek organizmu ssaków?
    *     Sztuczne obniżanie poziomu cholesterolu jest bardzo groźne dla zdrowia człowieka?
    *     Zbyt niski poziom cholesterolu jest bardziej groźny niż zbyt wysoki?
    *     Taka sama ilość osób umiera na zawał mając NISKI poziom cholesterolu jak i osób z wysokim poziomem?
    *     Produkcja cholesterolu przez Twój organizm wzrasta, kiedy spożywasz go mało, zmniejsza się, kiedy spożywasz go więcej?
    *     Propagowana dieta o niskiej zawartości tłuszczu zwierzęcego (nasyconego) i cholesterolu nie może obniżyć poziomu cholesterolu więcej niż zaledwie o kilka procent?
    *     Wiele środków farmakologicznych obniżających poziom cholesterolu jest niebezpiecznych dla zdrowia i może przyspieszyć zgon?
    *     Nowe lekarstwa obniżające cholesterol, nazwane ?statynami?, obniżają śmiertelność spowodowaną chorobami serca, jednak nie dlatego, że obniżają cholesterol, równocześnie statyny ? niestety ? stymulują również powstawanie komórek rakowych?
    *     Człowiek może stać się agresywny lub mogą się pojawić u niego tendencje samobójcze, jeśli jego poziom cholesterolu zostanie nadmiernie obniżony?
    *     Zbyt duży udział w diecie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (pochodzących z roślin) może wywołać miażdżycę?
    *     Wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które jakoby miały zapobiegać chorobom serca, wywołują infekcje i raka u szczurów?
    *     Jeśli spożywa się zbyt dużo tłuszczów roślinnych, organizm starzeje się przedwcześnie, czego objawem zewnętrznym jest pomarszczona skóra, a wewnątrz ciała podobne niekorzystne zmiany w narządach wewnętrznych?
    *     Ludzie z niskim poziomem cholesterolu mają podobną ilość blaszek miażdżycowych w naczyniach krwionośnych co ci, którzy mają wysoki poziom cholesterolu?
    *     Ponad trzydzieści badań naukowych przeprowadzonych na ponad 150000 osób wykazało, że osoby, które miały zawał serca, nie spożywały więcej tłuszczów nasyconych ani mniej wielonienasyconych kwasów tłuszczowych niż inni ludzie?
    *     Starsze kobiety, które mają wysoki poziom cholesterolu żyją dłużej niż kobiety z niskim poziomem cholesterolu?
    *     Wiele z powyżej przytoczonych faktów przez dekady było opisywanych w publikacjach naukowych i książkach, ale propagatorzy koncepcji ?Dieta?serce? nigdy ich nie podawali do wiadomości opinii publicznej?

No customer reviews for the moment.

Write a review

"UKRYTE TERAPIE" CZ. 1 I 2 ORAZ "CHOLESTEROL NAUKOWE KŁAMSTWO"

"UKRYTE TERAPIE" CZ. 1 I 2 ORAZ "CHOLESTEROL NAUKOWE KŁAMSTWO"

ZESTAW KSIĄŻEK

POLECAMY >>