WYSZUKAJ PRODUKT

Główna

GENACTIV EQ ACTIV LIOFILIZOWANE MLEKO KLACZY 30 SASZETEK

GENACTIV
cena brutto:95,76 zł

ZNAKOMITE WŁAŚCIWOŚCI MLEKA KLACZY

NOWOŚĆ!
 
Dzięki zaawansowanej technologii procesu liofilizacji osiągnięto produkt przetworzony, o jakości odpowiadającej produktowi świeżemu, z całym bogactwem składników i zachowujący pełną bioaktywność.

Mleko klaczy to produkt bardzo zbliżony do mleka kobiety pod względem zawartości składników odżywczych. Z uwagi na unikalny skład, mleko kobyle wyróżnia się o wiele lepszą tolerancją przez organizm człowieka niż mleko krowie. Podobnie jak mleko kobiece zalicza się do typu albuminowego (kozie i krowie zalicza się do typu kazeinowego).

Mleko klaczy zawiera znacznie mniej silnie uczulającej kazeiny, jest lekkostrawne oraz łatwo przyswajalne przez organizm człowieka. W składzie mleka klaczy znajduje się wiele wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym przede wszystkim linolenowego i linolowego.

SKŁADNIKI

liofilizowane mleko klaczy

SPOSÓB UŻYCIA

1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy wsypać bezpośrednio do ust lub wypić po rozpuszczeniu w niewielkiej ilości letniej wody.
 
OPAKOWANIE

30 saszetek

PRZECHOWYWANIE

Preparat należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować preparatu po upływie jego ważności.

DYSTRYBUTOR

Genactiv Trade Spółka z o.o.
ul. Piątkowska 186,
61-693 Poznań

No customer reviews for the moment.

POLECAMY >>